Monday, July 14, 2014

Życie jest krótkie. Pozwól sobie na romans

AshleyMadison to platforma internetowa, na której dorosłe osoby pozostające w związku, mogą nawiązać romans, nie kryjąc przy tym swoich intencji. To najbardziej rozwijający się na świecie portal randkowy przeznaczonym dla osób będących w związkach małżeńskich, serwis zrzesza ponad 26 milionów użytkowników, obecny jest w 38 krajach, dostępny już w 18 językach.
Ten międzynarodowy projekt, został założony w 2001 roku przez Noel’a Biderman’a. Obecnie jest własnością kanadyjskiej firmy Avid Media Inc, gdzie Biderman pełni funkcję prezesa i dyrektora generalnego. Nazwa Ashley Madison pochodzi od dwóch najbardziej popularnych imion żeńskich z okresu, w którym strona została uruchomiona. Serwis jest skierowany zarówno do mężczyzn, jak i kobiet, którzy szukają ‚idealnego romansu’, czyli takiego, który pozostanie nieodkryty.
Serwis jest dostępny przez przeglądarkę internetową oraz bezpłatną aplikację mobilną na systemy operacyjne iOS i Android, która jest do pobrania w Google Play i App Store. Platforma spełnia najwyższe standardy ochrony prywatności i zachowania dyskrecji, działając w oparciu o model kredytów, a nie miesięczny abonament, charakterystyczny dla większości serwisów randkowych. Mężczyźni, by rozpocząć konwersacje z kobietami, muszą zakupić kredyty. Natomiast dla kobiet, chcących nawiązać romans, korzystanie z serwisu jest bezpłatne. AshleyMadison jest dostępny w polskiej wersji językowej od lipca 2014 roku.
Według AshleyMadison, człowiek, który szuka idealnego romansu potrzebuje dwóch rzeczy: świetnego partnera i gwarancji, że przygoda nigdy nie wyjdzie na jaw. Dyskrecja jest najważniejsza. Unikatowy system Ashley Madison oparty o model kredytowy pozwala klientowi chronić całą korespondencję (e-maile, czaty, puszczenie oka) hasłem, zachowując ją w pełnej w tajemnicy. NIGDY nikt nie napisze do użytkownika serwisu na e-mail prywatny lub służbowy, zadzwoni do domu, biura czy na telefon komórkowy. Jeżeli klient dokona zakupu to jego lub jej karta kredytowa zostanie obciążona w dyskretny sposób. Platforma umożliwia przesyłanie zdjęć, ale są one widoczne tylko dla wybranych użytkowników! W przypadku, gdy klient korzysta z serwisu i musi go natychmiast opuścić, bo ktoś wchodzi do pokoju, może użyć przycisku paniki, który automatycznie przekierowuje na neutralną stronę. Natomiast, gdy klient chce zrezygnować z korzystania z usługi, może całkowicie skasować swój profil, włącznie z usunięciem ze skrzynki adresata wszystkich wysłanych przez siebie wiadomości.
Portal został stworzony dla osób, które myślą podobnie, które chcą przeżyć romans idealny, pozostając jednocześnie w związku małżeńskim.
Portal funkcjonuje od 11 lat i nieustannie wzbudza kontrowersje. Zdaniem jego autorów nie zachęca wprost do niewierności, a jedynie wspiera osoby, które w swoich związkach są nieszczęśliwe i szukają od nich odskoczni.

Czy warto spróbować? Niech każdy odpowie sobie sam na to pytanie. Jeśli odpowiedź jest twierdząca, wystarczy kliknąć tutaj.

Żródło: 24.pl


No comments:

Post a Comment